logotyp
Login

Rodinné domy

Rodinný dům v Brandýse nad Labem

Cena: 4.480.000 Kč
REZERVACE

Nabízíme k prodeji řadová rodinný dům na pozemku 137 m2, který se nachází v klidné historické části města (památková zóna). Původní stavba domu je příbližně z roku 1930. Jedná se o zděnou stavbu se sedlovou střechou, která byla v roce 2019 částešně zrekonstruována – nová střecha, zobytnění podkroví (pokoj a pracovna), podlahy, v podkroví nové el. rozvody, koupelna a v kuchyni plastové okno. V ostatním zůstal dům v původním stravu. Užitná plocha domu je 124 m2 a je o těchto dispozicích: přízemí – vstupní chodba, z chodby vstup do kuchyně, z kuchyně vstup do koupelny s WC a obývacího pokoje, z obývacího pokoje vstup do ložnice.
číst celý článek

Rodinný dům na pozemku 1215 m2 v Brandýse nad Labem

Cena: 8.490.000 Kč
REZERVACE

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 1215 m2 v klidné lokalitě obce Brandýs nad Labem. Stavba domu je z 30. let, v roce 1975 proběhla stavba garáže o ploše 20 m2. V roce 2012 byla v domě vyměněna okna za plastová a v roce 2019 byl udělán nový nerezový komín a nainstalován nový plynový kotel. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a ve sklepě a na zahradě jsou ještě dvě studny. Dům je částečně podsklepen a na dvoře je vybudován samostatný větší sklep, který sloužil pro uskladnění ovoce a zeleniny.
číst celý článek

Rodinný dům na pozemku 491 m2 v obci Čelákovice

Cena 8.990..000 Kč
REZERVACE

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 491 m2 v klidné lokalitě obce Čelákovice. Původní stavba je z 50. let, v roce 2010 proběhla na domě rekonstrukce rozvodů elektřiny, vody a plynu, dům byl zateplen, vyměněna okna za plastová a zrekonstruována střecha (pálená tašková krytina). Interiér domu zůstal v původním stavu a je o těchto dispozicích: v prvním nadzemním podlaží je zádveří, z kterého je vstup do samostatného WC, do spíže a do chodby.
číst celý článek

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign