logotyp
Login

Rodinné domy

Rodinný dům na pozemku 1130 m3 v obci Káraný

Cena: 7.650.000 Kč

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům (stáří cca 90 let) o zastavěné ploše 188 m2, který v minulosti sloužil jako hájovna, z tohoto důvodu se nachází na okraji obce, kde převažuje lesní porost a kde je v blízkosti rekreační zástavba. Pozemek, na kterém se dům nachází, má celkovou plochu 1130 m2. Dům je obdélníkového tvaru s orientací v podélné ploše sever – jih, nepodsklepený, se sedlovou střechou pokrytou taškovou střešní krytinou a s velkým půdním prostorem. Dispozice domu je 3+1 s příslušenstvím a kotelnou.
číst celý článek

Rodinný dům v Lázních Toušeň

Cena: 8.640.000 Kč

Nabízíme rodinný dvoupodlažní dům na pozemku o celkové ploše 570 m2 nacházející se v klidné lokalitě obce Lázně Toušeň. Původní stavba s plechovou mírně sedlovou střechou je z konce 90.let, dům však prošel v roce 2014 částečnou rekonstrukcí - zateplení, fasáda, oprava terasy, koupelna v přízemí. V současné době je obydlené 1.patro, ve kterém je bytová jednotka o velikosti 4+1.
číst celý článek

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign