logotyp

Rodinné domy

Rodinný dům na pozemku 812 m2 v Horních Počernicích

Cena: 14.460.000 Kč
SLEVA: 13.990.000Kč

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 812 m2 v obci Praha, část Horní Počernice. Stavba byla postavena v roce 1977. Jedná se o zděnou jednopodlažní podsklepenou stavbu s částečně sedlovou a částečně pultovou střechou. Uvnitř domu se nachází bytová jednotka 3+1 s příslušenstvím, šatnou a spíží o užitné ploše 88 m2. Pod touto bytovou jednotkou je prostorný sklep o ploše 75 m2, do kterého je přístup z chodby bytu a nad bytovou jednotkou je prostorná půda, na kterou je přístup z venku. Dům je nezateplený, ale má plastová okna s dvojskly, je suchý a velmi udržovaný. Stropy jsou z hurdisků, podlahy betonové pokryté koberci.
číst celý článek

Rodinný dům na pozemku 1215 m2 v Brandýse nad Labem

Cena: 8.490.000 Kč
REZERVACE

Nabízíme k prodeji rodinný dům na pozemku 1215 m2 v klidné lokalitě obce Brandýs nad Labem. Stavba domu je z 30. let, v roce 1975 proběhla stavba garáže o ploše 20 m2. V roce 2012 byla v domě vyměněna okna za plastová a v roce 2019 byl udělán nový nerezový komín a nainstalován nový plynový kotel. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a ve sklepě a na zahradě jsou ještě dvě studny. Dům je částečně podsklepen a na dvoře je vybudován samostatný větší sklep, který sloužil pro uskladnění ovoce a zeleniny.
číst celý článek

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitosti s RK Anemax? Vzhledem k našich dlouhletým zkušenostem v této lokalitě pomůžeme určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či ...

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign