logotyp
Login

Kontakt

Realitní kancelář
ANEMAX
Sedláčkova 109
250 88 Čelákovice

Iva Richterová


Realitní makléř
T: 777 673 775
E: info@anemax.cz

Z původní profese učitelky prvního stupně základní školy (s odbočkami do obchodních oddělení firem Bosch s.r.o. a Telekom a.s.) se přes pozici obchodní referentky firmy Pro-Long s.r.o. dostala až k profesi realitní makléřky. Po několika měsících ve velké realitní společnosti se rozhodla založit vlastní kancelář, aby mohla pracovat zcela podle svých představ. Od začátku si zakládá na férovém přístupu, zodpovědnosti, svědomitosti a na přátelském vztahu s klienty. Výsledkem je dobrá pověst realitní kanceláře a časté navracení spokojených klientů. 

 

Ing. Kateřina Fialová


Realitní makléř
T: 608 117 705
E: fialova@anemax.cz


Během studia oborů Vodní hospodářství a Rekultivace krajiny na Fakultě životního prostředí Univerzity J. E. Purkyně pracovala jako referentka obchodního oddělení ve firmě Secheron s.r.o. V roce 2012 začala  spolupracovat s RK Anemax jako realitní makléřka. Tato práce jí natolik oslovila, že u ní po ukončení studia zůstala a věnuje se jí naplno, jelikož zde může dobře uplatnit své organizační a komunikační schopnosti. Ve své profesi velmi oceňuje efektivně vynaložený pracovní čas. 

Ing. Šárka Hrachová


Realitní makléř
T: 775 667 377
E: hrachova@anemax.cz

Při studiu Krajinného inženýrství na Fakultě životního prostředí České zemědělské univerzity tvořila administrativní podporu RK Anemax a krátce pracovala i jako realitní makléřka. Po ukončení studia pracovala rok jako obchodní zástupkyně a poradkyně pro ekologii v AVE odpadové hospodářství s.r.o. Od roku 2012 je opět členem týmu RK Anemax jako realitní makléřka. Na této práci jí nejvíce baví nezávislost, samostatnost, jasný cíl a viditelné výsledky práce. 
 
Zprostředkováváme pronájem, prodej a koupi nemovitostí rovněž např. v těchto místech: Kostelec nad Labem, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Kounice, Lázně Toušeň, Klánovice, Záluží, Český Brod a další.
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign