logotyp
Login

Chaty a chalupy

Chata na pozemku 461 m2 v obci Lštění - Zlenice (Posázaví)

Cena:3.640.000 Kč

Nabízíme k prodeji chatu na vlastním oploceném pozemku v obci Lštění. Jedná se o dřevostavbu na zděné podezdívce, částečně podsklepenou, se sedlovou střechou pokrytou hliníkovou střešní krytinou. Dispozice chaty je 2+1 – chodba, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň, obývací pokoj a ložnice. Vytápění chaty je krbovými kamny nebo elektrickými přímotopy, zdrojem vody je vlastní vrtaná studna s pitnou vodou, ohřev vody je řešen bojlerem.
číst celý článek

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy bytů a jiných nemovitostí

Kdo má zájem o pronájem, domu, bytu, či jinou realitu? Pronájem bytu může představovat krátkodobou či trvalejší variantu, jak řešit bydlení. S pronájmem nemovitosti se však může během života setkat každý člověk, ať už na straně nájemníka či pronajímatele. I když bydlíme ve vlastním, v době dovolených roste naše poptávka po pronájmu rekreačních objektů, na krátkou dobu, či dlouhodobější pronájem chaty či chalupy. Majitelé rodinných domů mohou naopak vyžít krátkodobého pronájmu vlastního domu v době trvání letních dovolených, při konání festivalů, veletrhů a regionálních kulturních akcí. Pro dojíždějící studenty je pronájem bytu zajímavější alternativou, než přeplněné studenské koleje.

Nájemní smlouva, zaštiťující pronájem bytu, domu či jiných nemovitostí, musí být sepsána tak, aby chránila nájemce i majitele nemovitosti v případě nedodržení smluvních podmínek. V případě vašich pochybností vám rádi poradíme, jak sepsat smlouvu o pronájmu, která je velmi důležitá u pronájmů na delší dobu  nebo na dobu neurčitou. Zde  nás můžete kontaktovat.

BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
realitní kancelář, reality Anemax, reality Čelákovice

Created by © 2010 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign