Byty

Pronájem bytu 3+1 v rodinném domě v Mochově

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1 (80 m2) v přízemí rodinného domu v obci Mochov. Rodinný dům je dvoupodlažní stavba, kde v přízemí jsou dvě bytové jednotky a v patře jedna bytová jednotka. Každá bytová jednotka má svůj vlastní vchod. K pronájmu bytu patří i užívání části dvora (zahrádky). Vnitřní dispozice bytu: chodba, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a s WC, tři pokoje. Měsíční nájemné činí 14.000 Kč + zálohy na energie (elektřina, plyn, voda, odpady). Výše záloh bude dle počtu osob. Majitel požaduje při podpisu smlouvy vratnou kauci jednoho nájmu, poplatek RK za zprostředkování je 10.000 Kč. 


více

Byt 2+1 v osobním vlastnictví v Čelákovicích

REZERVOVÁNO

Makléřka: Ing. Kateřina Fialová t: 608 117 705

Cena: 2.600.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 2+1 (63m2) v cihlovém domě v Čelákovicích, ul. V Prokopě. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží pod střechou, která byla v letošním roce zrenovována a zateplena. Byt je v původním, avšak velmi udržovaném stavu. Okna jsou již plastová. Podlahové krytiny v obou pokojích jsou parkety, v předsíni a kuchyni PVC a v koupelně s WC dlažba. V koupelně je vana, WC je spojené s koupelnou. Vedle koupelny je také komora s oknem. V suterénu domu má majitel bytu také dva sklepy. Jeden je zděnný, druhý  dřevěná prostorná kóje. Ve společných prostorách je sušárna, kterou je možno využít. Dům prošel částečnou rekonstrukcí - vchodové dveře, vlastní plynová kotelna, střecha. Tato část je okraj města, kde je spoustu zeleně a velmi příjemné a klidné prostředí. V blízkosti domu je smíšené zboží a dětstké hřiště. Do centra, kde je veškerá občanská vybavenost, je to 10 minut. V této části také jezdí motorový vlak a autobus, který má návaznost na vlaky Praha-Nymburk. 

 

 


více

Byt 4+1 s lodžií v Lysé nad Labem, ulice Okružní

REZERVOVÁNO

Makléřka: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena: 2.890.000 Kč

Nabízíme k prodeji byt 4+1 o užitné ploše 72 m2 ve třetím patře zrekonstruovaného panelového domu v klidné lokalitě obce Lysá n. L. Byt je orientovaný obývacím pokojem, kuchyní a jednou ložnicí na východ, dalšími dvěma ložnicemi na západ, z východní ložnice je vstup na lodžii. V roce 2005 prošel byt částečnou rekonstrukcí – vyzdění koupelnového jádra, plastová okna (vyjma jedné ložnice), podlahové krytiny (dlažba a laminátová plovoucí podlaha). Byt má ústřední topení s dálkovým vytápěním a vlastními měřáky, je zde přiveden internet od UPC. K bytu náleží ještě větší komora na patře bytu. Dům, ve kterém se byt nachází má zrekonstruované stoupačky, zateplení, fasádu střechu a interiéry chodeb. Okolo domu je hezké prostředí, pískoviště pro děti, hřiště, příroda. Měsíční náklady jsou včetně fondu oprav a internet 5.000 Kč.                                                               


více

Byt 2+kk o užitné ploše 58,7 m2 + 8,5 m2 lodžie v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena :  3.418.415 Kč

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.                                                                                      


více

Byt 3+kk o užitné ploše 67,3 m2 + 7 m2 balkon v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 673 775, e: info@anemax.cz

Cena : 4.214.250 Kč
     

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace o tomto i dalších bytech vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.           více

Byt 4+kk o užitné ploše 106,4 m2 + 18,8 m2 balkon v Čelákovicích

Makléř: Iva Richterová t: 777 674 775, e: info@anemax.cz   

Cena : 6.438.160 Kč 

Nabízíme byt v novém projektu nazvaném “Nové byty Čelákovice”. Jedná se o bytový dům se 77 moderními byty, který je citlivě umístěn do současné zástavby města Čelákovic. V domě jsou k dispozici bytové jednotky o dispozicích 1+kk až 4+kk, kdy každý byt disponuje balkonem, terasou nebo předzahrádkou a ke každému bytu lze dokoupit kryté parkovací stání a sklep.  Začátek výstavby červenec 2018, předpokládané dokončení konec roku 2019. Podrobnější informace o tomto i dalších bytech vám rádi sdělíme při osobním kontaktu, předložíme vám vizualizaci domu, půdorysy jednotlivých bytů a jejich standardy.                                                                 


více

Hypotéka, úvěr na nemovitost

Hypotéka, úvěr na nemovitost Financování nemovitosti hypotékou je dnes běžné po celé Evropě. Ačkoli na internetu existují různé srovnávače hypoték a úvěrů na bydlení, doporučujeme vám při výběru hypotéky využít služeb našich finančních poradců. Každý klient je jedinečný s stejně tak mezi nemovitostmi jsou velké rozdíly. Finanční poradce vám pomůže analyzovat konkurenční nabídky hypoték a vybrat správné řešení financování, na míru vašim potřebám.

Některé hypoteční smlouvy jsou špatně čitelné pro člověka bez právnického vzdělání, který nerozumí určité formulaci a právnickým kličkám. Hypotéku je třeba vybírat uvážlivě, abyste nebyli v budoucnu nemile překvapeni zvyšováním sazeb a úroků. Ačkoli základní kriteria u hypotéky jsou doba splácení a výše úroku, je třeba si všímat drobných detailů a odlišností jednotlivých úvěrů na bydlení. Jedná se o hypotéku na bytové či nebytové prostory? Použijete hypotéku k nákupu nemovitosti k bydlení, či potřebujete financovat prostory k provozování podnikání? Některé hypotéky s flexibilními splátkami se dokáží přizpůsobit vaší momentální finanční i rodinné situaci ...
Více informací

Potřebujete prodat nemovitost?

Potřebujete prodat nemovitost? Prodejem nemovitostí se zabýváme již od roku 2004. Při prodeji nemovitosti nebo jejího pronájmu jsme schopni zajistit všechny náležitosti související s prodejem nemovitosti. Jsou to realitní služby, finanční a daňové poradenství, odhady nemovitostí, právní úschovna, právní služby. Šetříme čas našich klientů a dohlížíme na to, aby vše proběhlo ke spokojenosti klienta, dle platných zákonů o nemovitostech.

Změna občanského zákoníku platná od roku 2014 se dotýká také prodeje nemovitostí, úpravy vlastnických práv a vkladů do katastru nemovitostí. Někteří lidé, kteří se dosud domnívali, že prodej vlastní nemovitosti zvládnou bez realitní kanceláře, jsou změnou zaskočeni a využívají právních služeb RK. Zkušení právníci neustále sledují změny zákona, což vám při prodeji nemovitosti může ušetřit mnoho času a úsilí.

Jaké jsou další výhody prodeje nemovitostí s RK Anemax? Pomůžeme Vám určit reálnou tržní hodnotu vaší nemovitosti a prodat jí za co nejvyšší možnou cenu. Prodej nemovitosti bez RK může probíhat měsíce či roky, než najdete vhodného zájemce. RK Anemax ...
Více informací
Login
BYTY
RODINNÉ DOMY
CHATY A CHALUPY
POZEMKY / KOMERČNÍ OBJEKTY
OSTATNÍ

Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign